IT gyakornok

Feladatok
Feladatok:
- Napi szintű adminisztráció a ticketing rendszerben.
- Felhasználók támogatása (desktop support)
- Részvétel lehetőség változatos, vállalati projektekben (pl.: ipari automatizáció, pénzügyi és ipari adatelemzés, irodai folyamatok robotizált automatizációja).
Ezen belül:
o Ipari telemetrikus adatokat elemző platform fejlesztése, üzemeltetése, támogatása
o Blueprism alapú robotizált folyamat fejlesztés, működtetés, támogatás
o Tableau alapú Bi környezetben fejlesztés, támogatás
Elvárások
Elvárás:
- Folyamatban lévő főiskolai/egyetemi tanulmány (informatika, mérnök informatika, vagy a villamos mérnök szakon)
- Heti 20 óra vállalása
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XIII. kerület
  • Munkaidő: 8:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 0 - 20 óra
  • Szakterület: Rendszergazda, IT, helpdesk, Support
  • Elvárt nyelvtudás: magyar
  • Bérezés: 1600 Ft/óra
  • Azonosító: #20805
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően